Plavání ČAPKÁRNA

Na Čapkárně (Vodní svět SAREZA)

plavou děti od 6-ti měsíců do cca 2,5 let a to v úterky nebo čtvrtky dopoledne. Plave se v malém bazénku parních lázní ve skupinkách po 5 dětech (6 je maximum), takže je umožněn individuální přístup ke každé mamince i miminku. Děti jsou do skupinek rozdělovány podle věku a schopností. Voda je každý den čerstvě napouštěná, chemicky speciálně upravovaná pro děti od 6-ti měsíců a pravidelně kontrolovaná hygienou. Její teplota je 32°C. K dispozici je hernička a kočárkárna, parkování je umožněno ve dvoře Sarezy (poplatek 10,- Kč).

bazén Čapkárna
bazén Klimkovice

PLAVÁNÍ KLIMKOVICE

Dětský rehabilitační bazén v Sanatoriích KLIMKOVICE

je vhodný pro děti od cca 2,5 let. Maximální hloubka 90 cm a teplota vody 30 - 32°C je ideální pro bojácné děti - díky malé hloubce zde mají větší pocit jistoty a bezpečí. Vhodný také pro děti trpící vyšší nemocností během zimního období - prostory bazénu jsou velmi dobře vytápěné. Ve skupince je maximálně 8 dětí. Děti do 4 let plavou s rodičem, ti starší mohou plavat i sami, ale pod podmínkou, že opravdu plavat sami chtějí...

PLAVÁNÍ FIFEJDY

Rehabilitační bazén Městské nemocnice Ostrava - Fifejdy

je vhodný pro děti od cca 2,5 let. Rozměry bazénu 12,5 m x 5 m, hloubka 130 cm, teplota vody cca 30°C. Skvělý pro pokročilejší plavce a potápníky, kteří se nebojí vody a začínají pomalu plavat sami. Ve skupince je maximálně 10 dětí - děti do 4 let plavou 30 min. s rodičem, ti starší mohou plavat sami, ale pod podmínkou, že opravdu plavat sami chtějí. Předškoláci a prvňáci mívají 45 min. lekce, děti od 2. třídy pak mohou plavat ve zdokonalovacím kurzu, kde jedna lekce trvá 60 min.

bazén Fifejdy></div>
       <!--=======================-->
       </div>
      </div></div>
      <div class=